Lepiej. Szybciej. Taniej. Tu i teraz.

Vizum dostarcza rozwiązań do zwiększania efektywności procesów. Nasze rozwiązania działają w czasie rzeczywistym – odtąd będziesz wiedział co się dzieje nawet jeśli jesteś daleko od tego co jest ważne dla Twojego biznesu.

 

EFEKTYWNOŚĆ ZASOBÓW

 
 

Monitorujemy i optymalizujemy wykorzystanie sprzętu ruchomego, wartościowych narzędzi, pomagamy nadzorować pracowników, zwiększamy standard bezpieczeństwa.

PRZEPŁYW INFORMACJI

 
 

Usprawniamy przepływ informacji w mieście (Smart City), budynku (Smart Building), w spółdzielniach mieszkaniowych, w placówkach kulturalnych, w placówkach oświatowych.

Co zyskujesz?

Dane w czasie rzeczywistym

Przekazuj wiadomości natychmiastowo. Zobacz gdzie przebywają Twoi pracownicy. Sprawdź jak efektywnie wykorzystywany jest Twój sprzęt.
 

statystyki

Badaj skuteczność komunikacji. Bądź na bieżąco. Analizuj pracę i trasy zasobów w określonym czasie. Optymalizuj procesy i obserwuj efekty.

wykrywanie nieprawidłowości

Bądź świadom gdzie i kiedy mają miejsca odstępstwa od harmonogramów i reguł. Unikaj potencjalnych nadużyć i kradzieży.

Jak to jest możliwe?

Rozwiązania Vizum to idealny zestaw technologii lokalizacyjnych dostosowany do danego przypadku. Nasze rozwiązania wykorzystują między innymi takie technologie jak: GPS, WiFi, Bluetooth.

 
 

ZOPTYMALIZUJ SWÓJ BIZNES!